RYBKOWSKI Tadeusz

RYBKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Wieczorne spotkanie (1887)

Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:42,5 x 87 cm
55 x 99 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Tadeusz Rybkowski | 1887"
Obraz po konserwacji.

Więcej o obrazie Tadeusza Rybkowskiego w artykule na blogu [ZOBACZ]