SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Legioniści (II) (1917)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:31 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
45 x 33,2 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "TADEUSZ | SEWERYN | 1917"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty