SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Legionista pod różą

Technika:litografia, papier
Wymiary:21 x 29,5 cm (w świetle passe-partout)
40,2 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "TADEUSZ | SEWERYN"
Praca posiada uszkodzenie - przetarganie papieru śr.g.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty