SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Apoteoza (Śmierć legionisty)

Technika:litografia, papier
Wymiary:23 x 31 cm (w świetle passe-partout)
37,2 x 43,6 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "T. SEWERYN"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty