SEWERYN Tadeusz

SEWERYN Tadeusz BIOGRAFIA

Zaułek rzymski (1924)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:32 x 25 cm (w świetle passe-partout)
51,5 x 42 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "TADEUSZ SEWERYN | RZYM 1924"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty