ŚLIMAKOWSKI Tadeusz

ŚLIMAKOWSKI Tadeusz BIOGRAFIA

Portret mężczyzny (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:31,5 x 23,5 cm (w świetle)
38 x 30,5 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: „Slimakowski. 940”
Praca posiada spękania warstwy malatury.