AXENTOWICZ Teodor

AXENTOWICZ Teodor BIOGRAFIA

Hucułki - święto Jordanu

Technika:pastel, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:67,7 x 48 cm
66 x 46 cm (w świetle passe-partout)
91 x 70,3 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany śr.d.: "Axentowicz" [sygnatura słabo widoczna]