GROTT Teodor

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Notre Dame (1910)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:37 x 25 cm (w świetle oprawy)
40,5 x 29 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "Teod Grott 910"