GROTT Teodor

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Akt kobiecy z lusterkiem

Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:36 x 50,5 cm
48 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Teod Grott"