GROTT Teodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ołtarz Ukrzyżowanego (1907) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 17 x 10 cm (w świetle passe-partout) 41 x 32 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Teod Grott | [nieczytelne]07" Opisany na odwrocie: "Szkic do obrazu w bocznej | kaplicy Chrystusa Ukrzyżowanego | na Jasnej Górze w Częstochowie | Teodor Grott | 1907." PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |