GROTT Teodor

GROTT Teodor BIOGRAFIA

Martwa natura na tarasie

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)
55 x 67 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Teod Grott"
Opisany p.d. [nieczytelne]