GROTT Teodor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Krakowa (1911) |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 38 x 56,5 cm (w świetle passe-partout) 53 x 71,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Teod. Grott | 911" Na odwrocie metka Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga w Warszawie oraz metka warszawskiej pracowni oprawy Emila Rutscha. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |