ZALESKI Teofil (Zalewski)

ZALESKI Teofil (Zalewski) BIOGRAFIA

Konie w zagrodzie (1879)

Technika:tusz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
31,5 x 37 cm ( z oprawą)
Sygnowany monogramem i datowany p.d.: "18 TZ 79"
Opisany ołówkiem śr.d.: "Żuków"