RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja 68 | 16 (1968) |
| Technika: | technika własna, collage, płótno |
| Wymiary: | 30 x 27 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"
PROWENIENCJA: - kolekcja Danuty Józefikowej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |