RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Kompozycja 68 | 16 (1968)

Technika:technika własna, collage, płótno
Wymiary:30 x 27 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Danuty Józefikowej.