RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Kompozycja 76 | 50 (1976)

Technika:technika własna, collage, płótno
Wymiary:33 x 24,5 cm
35 x 26,5 cm (z oprawą autorską)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa | Rudowicz | 76/50"