RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kompozycja 76 | 50 (1976) |
Technika: | technika własna, collage, płótno |
Wymiary: | 33 x 24,5 cm 35 x 26,5 cm (z oprawą autorską) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa | Rudowicz | 76/50" |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 24 IV 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |