WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Port Lligat (1998) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 65 x 81 cm 76 x 92 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J. | 98" Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | PORT LLIGAT | 1998" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 48 |