WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Port Lligat (1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
76 x 92 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "TWallis-J. | 98"
Opisany na odwrocie: "TERESA WALLIS-JONIAK | PORT LLIGAT | 1998"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Obraz reprodukowany w albumie Teresa Wallis-Joniak: malarstwo, katalog wystawy w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie, 5 listopada - 28 listopada 1999, Kraków 1999, poz. 48