Tiffany & Co BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z czerwoną emalią (2 poł. XIX w.) |
Technika: | złoto, emalia |
Wymiary: | 30 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 105512; z wychwytem szwajcarskim oraz balansem kompensacyjnym; sygnowany koperta: odkryta, numer 219083, złoto 18k, wykończona czerwoną emalią dekiel zewnętrzny: z dekoracją w formie wypełnionego emalią monogramu dekiel wewnętrzny: numer 105512 i 219083, złoto; sygnowany; z dedykacją z 1898 roku tarcza: emaliowana szkło: mineralne Stan zachowania: widoczne ubytki emalii ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |