Tiffany & Co

Tiffany & Co BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z czerwoną emalią (2 poł. XIX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:30 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 105512; z wychwytem szwajcarskim oraz balansem kompensacyjnym; sygnowany
koperta: odkryta, numer 219083, złoto 18k, wykończona czerwoną emalią
dekiel zewnętrzny: z dekoracją w formie wypełnionego emalią monogramu dekiel wewnętrzny: numer 105512 i 219083, złoto; sygnowany;
z dedykacją z 1898 roku
tarcza: emaliowana
szkło: mineralne

Stan zachowania: widoczne ubytki emalii

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY