KOŁODZIEJCZYK Tomasz

KOŁODZIEJCZYK Tomasz BIOGRAFIA

Łódka (2016)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:50 x 65 cm
61,5 x 76,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "ŁÓDKA | TOMASZ KOŁODZIEJCZYK | 2016"