SĘTOWSKI Tomasz

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Kompozycja surrealistyczna (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:180 x 120 cm
195 x 135 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany p.d.: "T.Sętowski 2000"