SĘTOWSKI Tomasz

SĘTOWSKI Tomasz BIOGRAFIA

Oceaniczny skrzypek (2008)

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40,5 cm
53 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "T. Sętowski"
Opisany na odwrocie: "Oceaniczny skrzypek | olej, płótno | Tomek Sętowski 2008"