KOSTECKI Tomasz

KOSTECKI Tomasz BIOGRAFIA

Lato (2009)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:39,5 x 29 cm (wymiary w świetle passe-partout)
52,5 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Kostecki 09."