Vacheron Constantin

Vacheron Constantin BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z repetycją i dewizką (XIX/XX w.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:45 mm (średnica)
mechanizm: z wychwytem cylindrowym, kamiennymi łożyskami, repetycją kwadransową, naciągiem kluczykowym; z sekundnikiem umieszczonym nietypowo między godziną 2 a 3.
koperta: odkryta, numer 35131, złoto
dekiel zewnętrzny: z bogatą dekoracją ornamentalno-roślinną dekiel wewnętrzny: numer 35131; sygnowany
tarcza: metalowa, giloszowana, z sekundnikiem; pierścień wewnętrzny tarczy z giloszem z przedstawieniem domu
szkło: mineralne

Zegarek z biżuteryjną dewizką z filigranem.
Do zegarka dołączony kluczyk.