Vacheron Constantin

Vacheron Constantin BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z łańcuszkiem i stemplem pieczętnym (przełom lat 20. i 30. XX w.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:46 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 404587, z 18 kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany
koperta: odkryta, numer 253446, złoto 18k
dekiel wewnętrzny: sygnowany, z dedykacją z 1935 roku
tarcza: metalowa, z sekundnikiem
szkło: mineralne

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY