WOLSKI W.

WOLSKI W. BIOGRAFIA

Przełom Dunajca z widokiem na Trzy Korony

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,7 x 70 cm
67 x 86,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wolski"