WOLSKI W.

WOLSKI W.
WOLSKI W.WOLSKI W.WOLSKI W.
Tytuł:Przełom Dunajca z widokiem na Trzy Korony
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,7 x 70 cm
67 x 86,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wolski"
Sprzedane:XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł

W. WOLSKI

W. Wolski był malarzem czynnym artystycznie w XX wieku. W swojej twórczości posługiwał się techniką olejną, malował przede wszystkim pejzaże, które niekiedy ożywiał sztafażem.