BOROWSKI Wacław

BOROWSKI Wacław BIOGRAFIA

Praca. Budujemy dom (ok. 1950)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 90,5 cm
90,5 x 100,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "WBorowski"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.