SZYMANOWSKI Wacław

SZYMANOWSKI Wacław BIOGRAFIA

Płacząca - postać z grupy "Pochodu na Wawel"

Technika:brąz
Wymiary:12,5 x 14 x 18,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "W. Szymanowski"