SZYMANOWSKI Wacław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Płacząca - postać z grupy "Pochodu na Wawel" |
| Technika: | brąz |
| Wymiary: | 12,5 x 14 x 18,5 cm |
| Sygnowany na podstawie: "W. Szymanowski"
Rzeźba jest prezentowana na wystawie: "Biegas. Światy nierównoległe/Biegas. Unparallel Worlds" w Villa La Fleur (20 września 2025 - 31 stycznia 2026). Odbiór pracy możliwy po zakończeniu wystawy. Fotografia pracy znajduje się w katalogu wystawy "Biegas. Światy nierównoległe. Unparallel Worlds" (Warszawa 2025, s. 160-161 - il. 65). | |
| Cena: | 15600,00 zł  |