SZYMANOWSKI Wacław

SZYMANOWSKI Wacław BIOGRAFIA

Płacząca - postać z grupy "Pochodu na Wawel"

Technika:brąz
Wymiary:12,5 x 14 x 18,5 cm
Sygnowany na podstawie: "W. Szymanowski"

Rzeźba jest prezentowana na wystawie: "Biegas. Światy nierównoległe/Biegas. Unparallel Worlds" w Villa La Fleur (20 września 2025 - 31 stycznia 2026). Odbiór pracy możliwy po zakończeniu wystawy.
Fotografia pracy znajduje się w katalogu wystawy "Biegas. Światy nierównoległe. Unparallel Worlds" (Warszawa 2025, s. 160-161 - il. 65).
Cena:15600,00 zł
zgłoś zainteresowanie