WANTUCH Wacław

WANTUCH Wacław BIOGRAFIA

Ciało - 20017 (2020)

Technika:olej, płyta
Wymiary:80 x 120 cm
81 x 121 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "WANTUCH"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "WACŁAW WANTUCH - 2020 | 80 x 120 cm | OLEJ NA PŁYCIE HDF | 20017 WANT."