WANTUCH Wacław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ciało - 20017 (2020) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 80 x 120 cm 81 x 121 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "WANTUCH" Sygnowany i opisany na odwrocie: "WACŁAW WANTUCH - 2020 | 80 x 120 cm | OLEJ NA PŁYCIE HDF | 20017 WANT." PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |