WANTUCH Wacław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Balet- 22050 (2022) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 80 x 120 cm 81 x 121 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "WANTUCH" Sygnowany i opisany na odwrocie: "WACŁAW WANTUCH / 2022 | 80 x 120 cm | OLEJ NA PŁYCIE HDF | 22050" PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-07-01] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - sierpień 2024
- [2024-06-30] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 9-11 VIII 2024
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |