WANTUCH Wacław

WANTUCH Wacław BIOGRAFIA

Balet- 22050 (2022)

Technika:olej, płyta
Wymiary:80 x 120 cm
81 x 121 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "WANTUCH"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "WACŁAW WANTUCH / 2022 | 80 x 120 cm | OLEJ NA PŁYCIE HDF | 22050"