ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery

ELJASZ–RADZIKOWSKI Walery BIOGRAFIA

Narada (1901)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:18,8 x 22,9 cm (w świetle passe-partout)
30,3 x 43,4 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "17/9 1901. | WE"