OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

W sypialni (1983)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:46 x 62 cm
48,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "83 W OBRZYDOWSKI"