OBRZYDOWSKI Wiesław

OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA

Portret kobiety z grzywką (1986)

Technika:pastel, papier
Wymiary:28 x 20 cm (w świetle passe-partout)
43 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "W. Obrzydowski. ‘86"