OCHMAN Wiesław

OCHMAN Wiesław BIOGRAFIA

Pejzaż (1996)

Technika:olej, tektura
Wymiary:15 x 17,7 cm
20 x 23 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Kochanym | Wilmie, Agatce | i Jurkowi z | prośbą o przyjście | Wiesław Ochman | 96"
Niewielkie zagięcie tektury widoczne śr.g.