KORECKI Wiktor

KORECKI Wiktor BIOGRAFIA

Morze w świetle pełni księżyca

Technika:olej, tektura
Wymiary:32,5 x 24 cm
48 x 39,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "WIKTOR KORECKI"