KORECKI Wiktor

KORECKI Wiktor BIOGRAFIA

Kapliczka przy polnej drodze

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:39,3 x 36 cm
46 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "WIKTOR KORECKI."