PAWLIKOWSKI Wiktor

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złockiem (1978)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:48 x 42 cm
61 x 53,5 cm (arkusz)
65,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78."