PAWLIKOWSKI Wiktor

PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu "Stary Kraków"

Technika:akwarela, papier
Wymiary:45,5 x 32 cm (wymiary pracy)
60 x 44 cm (wymiary arkusza)
64 x 48,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: "Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska z cyklu Stary Kraków - Wiktor Pawlikowski"