PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor

PORAJ-CHLEBOWSKI Wiktor BIOGRAFIA

Meczet (studnia) (1925)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 37 cm
64,3 x 52 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Poraj-Chlebowski | 1925"