ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy (1974)

Technika:pastel, papier żeberkowy
Wymiary:34,5 x 49,6 cm (w świetle oprawy)
49 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1979"
Na papierze filigran firmy INGRES (p.d.).
Na odwrocie pastelowy szkic ukazujący wiejską zagrodę.