ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Dworek (1979)

Technika:flamaster, papier naklejony na tekturę
Wymiary:19,2 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
35 x 43,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 79"