ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogami

Technika:akwarela, karton
Wymiary:22,5 x 30,5 cm
26,5 x 34,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "WiktorZin"