ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż wiejski z chatami (1972)

Technika:flamaster, karton
Wymiary:25 x 33,8 cm
30,3 x 39,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1972"