ZIN Wiktor BIOGRAFIA

W pracowni (1974)

Technika:tusz, papier
Wymiary:28 x 19 cm (w świetle passe-partout)
46,3 x 35,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "WiktorZin | 74"