ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Szron (Dubienka nad Bugiem) (1990)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
36 x 53 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "90 Wiktor Zin"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu i sygnaturą artysty.
Obraz był reprodukowany w formie pocztówek.