ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Stary wiatrak (1978)

Technika:gwasz, akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary:24 x 35,5 cm
32 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WIKTOR ZIN 78"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Stary wiatrak w [nieczytelne] | Wiktor Zin | dn. 3.IV.86"