ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż polskiej wsi (1989) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 29 x 49 cm (w świetle passe-partout) 40,5 x 59,5 cm (wymiary arkusza) 50,5 x 69,5 cm (z oprawą |
| Sygnowany i datowany p.d.: "89 Wiktor Zin" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |