ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż polskiej wsi (1989)

Technika:pastel, papier
Wymiary:29 x 49 cm (w świetle passe-partout)
40,5 x 59,5 cm (wymiary arkusza)
50,5 x 69,5 cm (z oprawą
Sygnowany i datowany p.d.: "89 Wiktor Zin"