ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Polskie Tatry (2000)

Technika:pastel, papier
Wymiary:67 x 100 cm
75 x 108 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | dn. 29.V.2000"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu i sygnaturą artysty.